RAKETY

   ULTIMATE FRISBEE TEAM

SPORT

Sport nás baví. Je super se udržovat v dobré fyzické kondici, ale sportem se člověk může i výborně odreagovat, zažít silné emoce a učit se na sobě pracovat.

KVALITA

Naším cílem je dělat sport pořádně a k tomu nám pomáhá i náš šéftrenér Tomáš Toušek s trenérskou licencí.

TÝM

Hlavním důvodem pro hezké zážitky a dobrý pocit ze hry jsou často spoluhráči, proto je naší prioritou vytvářet fungující partu kamarádů, kde si každý najde své místo.

VÍRA

Sport je výborný nástroj pro rozvoj člověka i po mentální stránce. Jako křesťanští trenéři se chceme zabývat otázkou víry, co to pro nás znamená a jak nás to mění na hřišti i mimo něj.

KDO JSME

Jsme amatérský frisbee ultimate tým, který založili dva kamarádi v programu EDGE Sports a za finanční podpory Církve bratrské na Žižkově v zaří 2021. Vytváříme tým, do kterého mají otevřené dveře sportovci i nesportovci, kluci i holky – prostě kdokoli, koho zajímá frisbee.

Momentálně je nás asi 25 aktivních hráčů a jsme téměř přesně půl na půl holky a kluci. Potkávají se u nás mladí lidé ze středních a vysokých škol a také pracující. Máme mezi sebou jak celoživotní sportovce, tak také hráče, pro které je ultimate frisbee prvním vážnějším sportem v životě.

KDO SE MŮŽE PŘIDAT

Otevřené dveře má u nás každý, kdo věkově patří do jedné z našich kategorií. Nezáleží na tom, zda jsi holka nebo kluk, kolik máš sportovních zkušeností nebo z jaké sociální skupiny pocházíš.

Láká tě si to vyzkoušet? Přijď na trénink a uvidíš – nemusíš se bát, přijít není nic závazného a za zkoušku nic platit nemusíš.

Víc informací najdeš v sekci nový hráč nebo nám napiš a rádi ti zodpovíme všechny otázky.

TRÉNINKY

Na tréninku se soustředíme na celou škálu frisbee dovedností od úplných základů až po různé taktiky. Můžou se tak zlepšovat jak úplní začátečníci, tak i pokročilí hráči. Pro nové hráče máme připravené trenéry, kteří se jim mohou individuálně věnovat.

Součástí tréninku je i krátké (5 min) zamyšlení nad různými tématy nejen z křesťanského pohledu. Snažíme se jako tým posouvat nejenom herně, ale také mentálně. Tím se rozvíjíme v přístupu ke spoluhráčům, soupeřům, výhrám a prohrám, a to jak ve sportu, tak v životě.

CHCEŠ VĚDĚT VÍC?

Máš nějakou otázku?
Nejsi si jistý/á, jestli je to pro tebe?
Nerad/a chodíš mezi lidi, které neznáš?

Napiš nám na instagram nebo facebook a Adéla ti ráda odpoví, poradí a pomůže.

Napsat nám můžeš taky na mail: martin.vejvoda98@gmail.com